Kontaktní údaje
Provoz/Dotazy/reklamace:
infoZAVINÁČEKalaware.cz
Josef Nádběla - ALAWARE
Sídlo firmy: Moravská 617, Chropyně
IČ: 758 11 511
MT: 731 834 074
Nejsme plátci DPH.

RSS zdroj zde nebo klikněte na ikonku (Přidej na Seznam.cz) nad tímto odkazem pod vertikálním menu.
  
Návštěvy
Celkem:28770
počítadlo ALAWARE.CZ

Úvodní strana  Otázky a odpovědi
Otázky a odpovědi


Do této sekce uvádíme dotazy, které jsme obdrželi od našich zákazníků. Jejich pořadí upravujeme podle významu jednotlivých dotazů.

1. Jak si webový systém NÁDBĚLA WEB vyzkouším, předtím než ho koupím?

V sekci Ke stažení / K vyzkoušení je odkaz DEMOVERZE. Po aktivaci odkazu se dostanete do demoverze webového systému NÁDBĚLA WEB. Zde si můžete vyzkoušet jeho funkčnost i práci s editačním režimem. Pozor - změny v editaci se neprojeví na demoverzi.

2. Lze si webový systém NÁDBĚLA WEB přesunout na vlastní hosting?

Přesun webového systému NÁDBĚLA web na váš hosting není možný. Dostal byste tak přístup ke zdrojovým kódům webového systému a uznejte, že nemůžeme tisíce hodin vývoje jen tak zahodit. Jedná se o komerční produkt, který obsahuje velké množství originálních technik a vychytávek. I z tohoto důvodu se po nákupu produktu stáváte majitelem licence na užívání webového systému NÁDBĚLA WEB, nikoli majitelem zdrojových kódů.

3. V čem je váš systém dobrý, proč bych si ho měl pořídit?

Webový systém NÁDBĚLA WEB je pokročilý webový systém s plnohodnotnou editační částí. Pořizovací náklady jsou naprosto minimální. Systém je stoprocentně funkční a neustále se pracuje na jeho dalším vývoji. Jeho obrovskou devizou je schopnost prosadit svůj obsah na vynikající pozice internetových katalogů a vyhledávačů. Další velkou výhodou je čas. Po objednání máte do 24 hodin k dispozici editační režim, kam můžete plnit data. Pokud jste si objednal webový systém na doménu III. řádu (např. JMENO.DOMENA.CZ), bude do 24 hodin systém plně funkční včetně prezentace. V případě objednávky na doménu II. řádu (např. WWW.JMENODOMENY.CZ), bude systém plně funkční v závislosti na ústředním registrátorovi domén - tj. přibližně do 3-5 dnů. To vše v případě objednávky OEM verze. Pokud si objednáte klasickou verzi s grafickým návrhem, musíte pochopit, že nejprve je nutné odsouhlasit grafický návrh z vaší strany, který vám oproti vašim požadavkům vytvoříme.

4. Nezmění se cenová politika z vaší strany, až se stanu vaším zákazníkem?

Ani omylem. V žádném případě nemáme v úmyslu vás ''podojit'' a potom utéct. Usilujeme o trvalé a stálé partnerství k oboustranné spokojenosti, a proto vás nechceme nijak cenově vysávat. Ceny udržujeme a budeme udržovat na rozumné úrovni tak, aby byl náš produkt oblíbený jak po stránce cenové, tak po stránce funkční.

5. Není lepší si pořídit ''open-source'' webový systém než si kupovat ten váš systém?

Myslíme si, že není. U ''open-source'' systému strávíte spoustu času jeho nastavováním a prakticky se nemáte koho zeptat na radu. Většina dokumentace je v angličtině, nebo zcela chybí. Některé funkce nefungují. Nevíte, jak nastavit hostingový prostor a jeho parametry. Hodiny a hodiny googlujete a hledáte nové informace. Zdarma webový systém obsahuje množství zbytečných funkcí a vy marně přemýšlíte, jak je použít. Po čase se něco na open-source systému pokazí a vy nevíte, jak to opravit. Co se změnilo? Vlastnosti hostingového prostoru ze strany poskytovatele? Nebo nějaká porucha v tom gigantickém open-source systému? Je to problém. Pro trpělivé lidičky se spoustou času může být práce s open-source systémem zábavou. O profesionálním využití open-source systému pochybujeme. Jestliže bude každý používat open-source systém, kde bude nějaká konkurenční výhoda v dohledatelnosti vzhledu, když všichni budou mít to stejné? My se snažíme být se systémem NÁDBĚLA WEB dál a vyvíjíme nové funkce, kterými chceme našim zákazníkům pomoci v jejich boji za rozvojem firmy nebo jejich osobnosti.
název firmy: Josef Nádběla - ALAWARE IČ: 75811511,  sídlo: Moravská 617/18, Chropyně
Firma je zapsána do živnostenského rejstříku pod názvem 'Josef Nádběla', odkaz zde. Jsme neplátci DPH.

Webový systém NÁDBĚLA WEB INFINITY 1.1.21D - Copyright Josef Nádběla - ALAWARE 2024 - Všechna práva vyhrazena.
CSS 3.0, PHP 5.4.20 STRICT (verze PHP na hostingu: 8.2.7), XHTML 1.0 Strict
Odladěno pro Internet Explorer 9-11; Mozilla Firefox 12-57; Opera 11,12; Google Chrome 20-34, Maxthon Cloud Browser v4.0.3.6000.
v